Informace o nás

 

 

Dovolte mi představit Vám naší firmu VINELAN. Naše firma působí na trhu od roku 1994. Zabýváme se pronájmem zábavných atrakcí. 

Atrakce pronajímáme s obsluhou a z našeho sídla v Praze jsme schopni dojet kamkoli v České republice. Atrakce si od nás pronajímají pořadatelé dětských dnů, poutí, jarmarků, karnevalů, dětských diskoték dále např. mateřské školky a v neposlední řadě pořadatelé různých propagačních akcí. 

V naší nabídce najdete atrakce pro děti i dospělé. Například skákací hrady, žirafy, skluzavky, horolezecké stěny, sumo ring, mechanického býka, trampolínu 4v1 a mnoho dalších zábavných atrakcí. Ve spolupráci s ověřenými partnery pro Vás můžeme zajistit prakticky jakoukoli atrakci pouťového charakteru např. autodrom, bobovou dráhu, různé druhy kolotočů - hydraulické, řetízkové, dětské, střelnice klasické nebo staročeské mechanické a řadu dalších pouťových atrakcí

Jako doplněk Vaší promo akce dodáme také stánek z občerstvením, cukrovou vatou, popcornem, a plněné balonky vzduchem nebo heliem.


Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a těšíme se na naší vzájemnou spolupráci.

E.Moravec
Společnost Vinelan